Objednávanie

Objednávanie

Ďakujeme za Váš záujem o poskytnutie našich služieb a prejavenú dôveru.

PREFERUJEME TELEFONICKÉ OBJEDNÁVANIE

 

V prípade, že máte záujem od vstupné diagnostické vyšetrenie, kontaktujte našu recepciu osobne telefonicky na tel.č. 0948 688 639 alebo vyplňte uvedený formulár, kde prosím uveďte celé meno a vek Vášho dieťaťa a stručne popíšte problém, na základe ktorého ste sa na nás obrátili.

 

Po odoslaní formuláru alebo Vášho telefonického kontaktovania Vám prepošleme na Váš uvedený email úvodné informácie (Vstupný dotazník, Usmernenie pre zákonného zástupcu, cenník, atď). Vyplňte potrebné informácie vo Vstupnom dotazníku a pošlite ho ešte pred Vašou prvou návštevou na náš mail recepciaasobi@gmail.com.

 

Takisto Usmernenie – základné informácie pre rodičov o prevádzke a fungovaní nášho zariadenia, Vás prosíme o jeho prečítanie, pri Vašej prvej návšteve Vás potom poprosíme na znak súhlasu o jeho podpísanie.

Čakacie doby sa snažíme minimalizovať, to znamená, že sa snažíme dať klientom čo najskorší termín aj z dôvodu, aby sa Váš daný problém nezafixoval a aby sa terapia začala včas.

 

V prípade už dohodnutého termínu, ktorý Vám nevyhovuje, prosím v čo najkratšom čase o oznámenie zmeny mailom na recepciaasobi@gmail.com alebo telefonicky na t.č. : 0948 688 639.

 

Dovoľujem si Vás tiež upozorniť, že vzhľadom  k tomu, že nemáme platobný terminál, platba je možná iba v hotovosti po skončení vstupného diagnostického vyšetrenia resp. terapie.

Možnosť komunikácie so zahraničnými klientmi v nemeckom a anglickom jazyku.

Hlavný manager zariadenia: Lucia DERKOVÁ

Recepcia: Mária DERKOVÁ

Tel: +421 948 688 639

Mail: recepciaasobi@gmail.com

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na stretnutie s Vami.